Operátor výroby- Myjava 900 eur

JJ 25, s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na 3 zeny
-výroba nádrží na pohonné hmoty
- práca v mladom kolektíve
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel.číslach 0905 239 239, 0905 284 284

- stabilná práca
-zálohy
-doprava podnikovým autobusom/ vopred určené trasy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Riadenie ľudských zdrojov vo firme je spojené s neustálym hľadaním odpovedí na rôzne personálne otázky, s hľadaním riešení, ako prostredníctvom ľudských zdrojov plniť svoje strategické ciele. Je to riadenie ľudského kapitálu s dôrazom na dosahovanie výsledkov v súlade s platnou legislatívou a pracovnoprávnymi predpismi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

personálne služby a poradenstvo
ID: 4016805  Dátum zverejnenia: 6.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac