Можливість для людей з України

Recruiter, HR asistent

JIT Quality s.r.o.

A munkavégzés helye
Fraňa Mojtu, Nitra
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 400 EUR/hónap

Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése (hirdetések kezelése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése és megtartása, jelölt adatbázis kezelése)
A munkavállalók, vállalkozók be és kilépéséhez szükséges dokumentumok elkészítése: szerződések, vállalkozói szerződések
HR folyamatok folyamatos fejlesztése
Részvétel a cég marketing tevékenységében, céges képviselet állásbörzéken
Álláshirdetések készítése, kezelése (különböző hirdetési és social media felületeken: FB, Google)
Csoportos tájékoztatók megtartása
Munkavállalókkal való kapcsolattartás
A potenciális és meglévő szolgáltatók – vállalkozók adatbázisának kezelése és rendszeres frissítése
Együttműködés a magyarországi marketing és HR csapattal, társosztályokkal
Adminisztrációs feladatok a vállalatirányítási rendszerben
Riportok, jelentések készítése a vezetőség felé

Egyéb béren kívüli juttatások

• Rugalmas munkaidő - egyeztetés szerint
• Étkezési hozzájárulás
• Mobil, Laptop, 3. pillér nyugdíjalap
• Munkavégzés helye – Fraňa Mojtu 35, 949 01 Nyitra
• Változatos feladatkör
• Jó hangulatú munkavégzés egy eredmény- és sikerorientált csapatban
• Szakmai fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az [email protected] e-mail címre várjuk

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

HR szakirányú felsőfokú végzettség

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Mesterfok (C2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office 365 - Haladó
Microsoft OneDrive - Haladó

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen

Előnynek számít a HR tapasztalat, de nem feltétel.

Szakmai tapasztalat években

1

- Magyar nyelvismeret C1-es szinten
- Szlovák nyelvismeret C1-es szintens
- Microsoft Office 365 / Drive ismerete
- Önálló, proaktív munkavégzés
- B típusú jogosítvány

A JIT QUALITY professzionális szolgáltatásokat nyújt autógyárak, autóipari beszállítók, egyéb ipari szektorban működő gyárak részére. Partnereit minőség ellenőrzési tevékenységgel, speciális javítási, gyártósori támogatással, interim szolgáltatással látja el. A vállalat 2016-ban új divízióval bővült mely a gyártásra (lézervágás, hajlítás, hegesztés, összeszerelés, műszaki szolgáltatás) fekteti a hangsúlyt.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott
ID: 4556795  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/hónap