Pracovník/pracovníčka na upratovacie a čistiace práce

JIT Quality s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
koniec mája 2021
6 EUR/hod.Počas víkendových zmien bude stanovená mzda 8eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobnej spoločnosti
- práca vhodná pre ženy, i mužov
- práca na živnosť
- upratovanie rôznych priestorov - výrobné haly, kancelárske priestory, šatne a pod.
- práca v trojzmennej prevádzke
- prax v upratovacích službách vítaná, nie je však podmienkou

V prípade Vášho záujmu, prosíme, zašlite životopis na [email protected]
Následne Vás budeme kontaktovať s účelom naplánovania pracovného pohovoru. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

- samostatný a zodpovedný prístup

Máš rád výzvy? Chceš pracovať pre mladý a dynamický tím? Zaujala ťa ponuka? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis! Sme spoločnosť poskytujúca profesionálne služby v oblasti kontroly kvality a inžinierskej podpory pre automobilový priemysel a subdodávateľov automobilových závodov. JIT QUALITY s.r.o., zabezpečuje bezproblémový plynulý priebeh výrobného procesu. Precíznosť, presnosť, flexibilita a odbornosť sú naše silné stránky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3784503  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.