Asistent / Asistentka na prevádzke

BTS Technology, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
576€ fixná mzda + variabilná zložka mzdy až do 250€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia zamestnancov
- kontrola výkazov
- vydávanie a evidencia pracovných pomôcok
- evidencia odpadov (ELO)
- plnenie úloh v súlade s požiadavkami nadriadeného
- práca na 2 zmeny (ranná a poobedná)

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom

- doprava do práce zdarma autobusmi z viacerých okolitých obcí

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie, BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- ochota pracovať na zmeny (ranná, poobedná)

Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb v oblasti odpadového hospodárstva. Ponúka súhrnné riešenia pre všetky druhy prevádzok so zameraním sa na maximálne dotriedenie a znižovanie množstva odpadu vyvezeného na skládku. Rovnako zabezpečuje aj poradenstvo v oblasti legislatívy. V súčasnosti medzi jej klientov patria medzinárodné výrobné spoločnosti z oblasti automobilového a elektrotechnického priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3309046  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576€ fixná mzda + variabilná zložka mzdy až do 250€