Stolár/tesár/pokrývač

JH COMPANY

Miesto práce
Nemecko, Francúzsko, Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1600 € brutto + osobné ohodnotenie podľa pracovných skúseností každého uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame šikovným stavebným stolárom, tesárom, klampiarom, pokrývačom zaujímavú a dlhodobú pracovnú pozíciu v Nemecku, Belgicku a vo Francúzsku.
Jedná sa o kumulovanú pozíciu.

- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- dlhodobá práca a stabilná práca
- čistá mesačná mzda cca 2000€ -2400€ netto, podľa skúseností a zručností jednotlivého pracovníka
- doprava hradená zamestnávateľom
- práca na francúzsku pracovnú zmluvu

na osobný pohovor budu pozvaní len vybraní uchádzači, osobné pohovory sa budú konať vo februári 2019, s presnými pracovnými podmienkami budu jednotliví uchádzači oboznamení na osobnom pohovore, ide o stabilnú prácu počas celého roka, možnosť práce pre jednotlivcov ale aj kompletné partie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

nutnosť vodičského preukazu, serióznosť, spoľahlivosť, samostatnosť vo výkone zverených úloh, precíznosť, znalosti jazyka výhodou

Spolocnost zaoberajuca sa stavebnou a obchodnou cinnostou

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

JH Company s.r.o.
Zástranie 108
010 03 Žilina

Kontakt

ID: 2884598   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1600 € brutto + osobné ohodnotenie podľa pracovných skúseností každého uchádzača