Verejný zdravotník

JF, spol. s r.o.

Miesto práce
Somolického 3, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hodnotenie faktorov pracovného prostredia a stavu pracovných podmienok
- vypracováva a aktualizuje protokoly z prehliadok pracovísk
- navrhuje zaradenie pracovných činností do kategórií z hľadiska zdravotných rizík
- organizačne zabezpečuje a spolupracuje s akreditovanými organizáciami pri výkone kvantitatívneho a kvalitatívneho hodnotenia pracovného prostredia
- vypracováva a aktualizuje traumatologické plány a prevádzkové poriadky s posudkom o riziku
- navrhuje opatrenia za účelom zlepšenia pracovného prostredia a pracovných podmienok
-zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke - verejný zdravotník, hygiena práce

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti
- komunikačné schopnosti, flexibilita, samostatnosť

Poradenstvo a školenia z BOZP a PO - Školenia: základné a opakovacie kurzy - Odborné prehliadky a technické kontroly - Poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a ustanovené pracovné podmienky a ochrana pred požiarmi a v oblasti motorových vozíkov a motorových vozidiel

Somolického 3
96001 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Fulajtár
Tel.: 045/5458760
E-mail: poslať životopis
ID: 3240453   Dátum zverejnenia: 13.11.2017