Brand Manažér

JF Advisory s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 1 400€ btt. v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš nápady, s ktorými sa chceš podeliť? Baví ťa práca v tíme no vieš byť aj samostatný? Hľadáme talentovaného Brand Manažéra s vášňou pre víno a marketing.
Tvojou náplňou práce bude:

Budovanie zverených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring)
Koordinácia aktivít ale aj spolupráca s internými tímami a externými dodávateľmi
Analýza trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb
Spoluúčasť pri vývoji nových produktov a optimalizácii produktového portfólia
Vyhodnocovanie realizácie akčných plánov ale aj kvality exekúcie
Administrácia prideleného portfólia značiek
Zodpovednosť za čerpanie rozpočtu

- mobilný telefón, notebook
- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
- relaxačné pobyty
- kultúrne a športové podujatia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Jedna z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s komplexnou starostlivosťou o značku z oblasti FMCG
schopnosť stanoviť si priority
kreatívne a inovatívne myslenie
schopnosť samostatnej práce a rozhodovania

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3447398   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 1 400€ btt. v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača + variabilná zložka