Manažér Administratívy

JF Advisory s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád ľudí, komunikáciu, proaktívny prístup k práci? Si zodpovedný typ a multitasking nie je pre teba problém? Potom je tu príležitosť pre teba uplatniť svoje skúsenosti a kvality na pozícii “Manažér Administratívy“ a denne pracovať v priateľskom kolektíve.

Komunikácia s externými partnermi a plánovanie stretnutí,
Riešenie operatívnych úloh,
Koordinácia a zadeľovanie administratívnych úloh medzi jednotlivé oddelenia,
Pomoc pri budovaní administratívneho zázemia spoločnosti,
Starostlivosť o plynulé fungovanie kancelárie,
Koordinácia a komunikácia s členmi rôznych oddelení,
Spolupráca s oddelením ľudských zdrojov,
Príprava podkladov pre zmluvy a faktúry,
Vytváranie a spravovanie reportov, vedenie databázy,
Preklad dokumentov.

Priateľský kolektív,
Možnosť byť súčasťou rozbiehajúceho sa projektu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Karpatská 6
811 05 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Bolibruchová
Tel.: +421917165939
E-mail: poslať životopis
ID: 3421056   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400