Pracovník na pozíciu Manažér - Technik pre pobočku v Prešove

JEZET reklamná agentúra, s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
750 - 1 500 EUR/mesiacMzda je v rozpätí od 750 EUR do 1500 EUR brutto podľa praxe a dosahovaných výkonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj reklamy na autobusoch, lepenie a demontáž reklamných pútačov na zadné sklo, bočné sklo a zadné časti dopravných prostriedkov v Prešove a blízkom okolí.

Je potrebné dohodnúť si telefonicky na 0905 411 977 presný termín osobného pohovoru, ktorý sa bude konať v Prešove na Jesennej 12.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s akýmkoľvek predajom výhodou
Manuálna zručnosť
Schopnosť samostatne pracovať

Reklamná agentúra prenajíma reklamné plochy na dopravných prostriedkoch mestských, prímestských a diaľkových liniek. Realizuje reklamné kampane, panelovú reklamu, technicko - organizačne zabezpečuje spoločenské a športové akcie, zabezpečuje inzerciu, roznos letákov...

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3950270  Dátum zverejnenia: 1.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac