Koordinátor projektu kontroly kvality – Belgie

Jetty s.r.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/měsíc1700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovního místa

  • Odpovědnost za startování (schválení) nových pracovních pozic
  • Odpovědnost za kontakt se zahraničním zákazníkem během vykonávání zakázky
  • Odpovědnost za zaškolení operátorů na novém projektu
  • Odpovědnost za dohled nad operátory (v práci, ubytování, při používání firemních vozidel)
  • Odpovědnost za testování operátorů na přítomnost návykových látek na pracovišti
  • Odpovědnost za vytváření / aktualizace pracovních instrukcí
  • Odpovědnost za zadávání dat o vykonané činnosti do interního systému
  • Odpovědnost za kontrolu a schválení vyúčtování
  • Odpovědnost za schválení zadaných dat v interním systému (hodiny, reporty)
  • Odpovědnost za odesílání reportů zákazníkovi
  • Odpovědnost za denní plánování – dodavatelé, ubytování, služební vozidla
  • Odpovědnost za vytváření vyúčtování
  • Odpovědnost za hodnocení operátů, navrhování, případné ukončení spolupráce s operátory
  • Občasná výpomoc při kontrole kvality
  • Prvním krokem při zahájení spolupráce je seznámení se s pozicemi na projektech
  • Koordinátoři jsou k dispozici dle potřeby
  • Komunikace s ostatními kolegy v týmu – součástí týmu jsou i belgičtí koordinátoři

Požadujeme

  • Prokazatelná praxe s vedením týmu, včetně referencí
  • Pokročilá komunikativní angličtina (písmem i slovem)
  • Řidičský průkaz skupiny B (bude potřeba řídit v Belgii)
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Spolupráci na živnostenský list, po zkušební době možnost přejít na HPP
  • Možnost plánovat si pobyt v Belgii v návaznosti na tým
  • Hrazené ubytování v Belgii
  • Hrazené cesty ČR – BE a zpět

Svůj životopis prosím zasílejte jak v českém/slovenském tak i v anglickém jazyce. Děkuji.

Informace o náboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LMC
ID: 3803586  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 200 EUR/měsíc1700 EUR/měsíc