Kuchár/ Kuchárka

JESEŇ ŽIVOTA, n.o.

Miesto práce
Tatranská 189, Veľká Lomnica
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum sociálnych služieb JESEŇ ŽIVOTA n. o., pod Vysokými Tatrami vo Veľkej Lomnici hľadá do svojho kolektívu kreatívneho, samostatného kuchára/kuchárku s chuťou pripravovať a variť pokrmy pre prijímateľov sociálnych služieb (PSS).

Práca kuchára/kuchárky pozostáva v moderne zariadenej kuchyni, v ktorej kuchár varí a pripravuje pokrmy s pomocnou silou, ktorá mu je vždy k dispozícii.

Pre PSS pripravuje pokrmy počas celého dňa a to:

- raňajky,
- desiata,
- obed,
- olovrant,
- večera.

Táto práca vyžaduje zodpovednosť, precíznosť v pripravovaní jedál a hlavne dodržiavanie daných receptúr, ktoré sú pre nás zásadité.

Ak máte obavy, že neviete/neovládate všetko, nevadí, u nás dostanete dostatok priestoru na nadobudnutie potrebných zdatností.

Taktiež sa od tejto pozície očakáva:

- samostatná príprava teplých a studených jedál,
- znalosť jednotlivých pracovných postupov (základných),
- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi,
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Počas obedňajšej prestávky kuchár/-ka môže využiť posedenie v záhrade Centra sociálnych služieb, ktoré disponuje drevenými prístreškami so záhradným vybavením, kde si kuchár/kuchárka môžu vychutnať svoj obed počas letných mesiacov.

V našom Centre sociálnych služieb JESEŇ ŽIVOTA, n. o., máte možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti a prax v moderne vybavenej kuchyni, ktorá disponuje novými technológiami a vymoženosťami, ktoré Vám budú uľahčovať každodenný chod kuchyne.

V nadštandardnej rezidencii pre seniorov Vás bude čakať:

- osobný príplatok po uplynutí skúšobnej doby,
- zamestnanecké stravovanie,
- práca s novými technológiami,
- práca v moderne zariadenej kuchyne,
- parkovanie v areáli chránenom kamerovým systémom,
- získanie nových znalostí v oblasti gastronómie.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený email.

Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá.

Zaslaním životopisu dávate súhlas organizácii so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našej organizácií kladieme dôraz na určité atribúty, ktorými sú:

- profesionálny a zodpovedný prístup k práci,
- zmysel pre poriadok a precíznosť,
- zmysel pre spolupatričnosť.

JESEŇ ŽIVOTA, n. o. je neštátne zariadenie pre seniorov, ktoré prináša na Slovensko vyšší štandard sociálnych služieb v Centre sociálnych služieb. Seniorská rezidencia je určená tým, ktorí chcú žiť plnohodnotný a aktívny život i v seniorskom veku.

Je rozumným a vhodným riešením ako zabezpečiť naozaj kvalitnú a zodpovedajúcu starostlivosť a komfort pre ľudí v seniorskom veku.

JESEŇ ŽIVOTA, n. o., spĺňa kritéria najvyšších životných štandardov z hľadiska opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti, ale aj z hľadiska komfortu bývania, ktoré u nás prijímatelia sociálnych služieb určite ocenia.

Komplexnú 24 hodinovú opatrovateľskú a ošetrovateľskú starostlivosť vykonáva v našom zariadení odborný personál, ktorý je certifikovaní a zaručuje tú najlepšiu starostlivosť pre prijímateľov sociálnych služieb.

Naši prijímatelia sociálnych služieb majú podávanú denne pestrú a vyváženú stravu, ktorú ocenia, keďže strava tvorí neodmysliteľnú zložku ich pevného zdravia.

Toto všetko Vám ponúka JESEŇ ŽIVOTA, n. o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4493956  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac