Можливість для людей з України

Praktická sestra

JESEŇ ŽIVOTA, n.o.

Miesto práce
Tatranská 189, Veľká Lomnica
Termín nástupu
ihneď
779 - 936 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zdravotnícka činnosť zodpovedajúca vašej kvalifikácii
- asistencia pri odborných a ošetrovateľských výkonoch

​V nadštandardnej rezidencii pre seniorov Vás bude čakať:

​- podpora Vášho osobného a profesijného rozvoja formou vzdelávania, supervízií a školení na náklady zamestnávateľa
​- zamestnanecké stravovanie, káva, čaj, nealko zdarma ako benefit od zamestnávateľa
​- parkovanie v areáli chránenom kamerovým systémom
​- poskytovanie ďalšieho finančného ohodnotenia v prípade mimoriadnych pracovných výsledkov a kvalitne vykonanej práce
​- výhodné pracovné podmienky (poskytnutie pracovného odevu a obuvi, pomôcok pre výkon práce, slnečné a dobré pracovné prostredie)​

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na doleuvedený email.

Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

praktická sestra, zdravotnícky asistent

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a empatický prístup
- pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- snaha vzdelávať sa

JESEŇ ŽIVOTA, n. o. je neštátne zariadenie pre seniorov, ktoré prináša na Slovensko vyšší štandard sociálnych služieb v Centre sociálnych služieb. Seniorská rezidencia je určená tým, ktorí chcú žiť plnohodnotný a aktívny život i v seniorskom veku.

Je rozumným a vhodným riešením ako zabezpečiť naozaj kvalitnú a zodpovedajúcu starostlivosť a komfort pre ľudí v seniorskom veku.

JESEŇ ŽIVOTA, n. o., spĺňa kritéria najvyšších životných štandardov z hľadiska opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti, ale aj z hľadiska komfortu bývania, ktoré u nás prijímatelia sociálnych služieb určite ocenia.

Komplexnú 24 hodinovú opatrovateľskú a ošetrovateľskú starostlivosť vykonáva v našom zariadení odborný personál, ktorý je certifikovaní a zaručuje tú najlepšiu starostlivosť pre prijímateľov sociálnych služieb.

Naši prijímatelia sociálnych služieb majú podávanú denne pestrú a vyváženú stravu, ktorú ocenia, keďže strava tvorí neodmysliteľnú zložku ich pevného zdravia.

Toto všetko Vám ponúka JESEŇ ŽIVOTA, n. o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Odumorek
Tel.: +421918476472
E-mail: poslať životopis
ID: 3963465  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 779 EUR/mesiac