Sociálny pracovník/ Sociálna pracovníčka

JESEŇ ŽIVOTA, n.o.

Miesto práce
Tatranská 189, Veľká Lomnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zúčastňuje sa na prijímaní klienta do zariadenia, vykonáva sociálne šetrenie v domácom prostredí žiadateľa, spracováva sociálnu agendu, vytvára sociálno-terapeutické skupiny, aktivizuje klientov zariadenia ku fyzickým aktivitám a záľubám, vykonáva individuálnu aj skupinovú prácu s klientmi.

- možnosť vlastnej sebarealizácie
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- osobný príplatok po uplynutí skúšobnej doby
- zamestnanecké stravovanie

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na doleuvedený email.

Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Cygnus - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- negatívny výsledok testu na Covid-19
– príjemné vystupovanie a proklientský prístup
– pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
– samostatnosť, flexibilita a snaha vzdelávať sa
– tímový prístup

JESEŇ ŽIVOTA, n.o. je neštátne zariadenie pre seniorov, ktoré prináša na Slovensko vyšší štandard sociálnych služieb v Centre sociálnych služieb. Seniorská rezidencia je určená tým, ktorí chcú žiť plnohodnotný a aktívny život i v seniorskom veku. Je rozumným a vhodným riešením ako zabezpečiť naozaj kvalitnú a zodpovedajúcu starostlivosť a komfort pre ľudí v seniorskom veku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Tatranská 189
059 52 Veľká Lomnica

Kontakt

Kontaktná osoba: Róbert Odumorek
Tel.: +421918476472
E-mail: poslať životopis
ID: 3907581  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac