Systémový administrátor Windows

JES Group a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa systémov a siete Windows Active Directory domén – správa účtov, DNS, DHCP
• správa PC v prostredí SCCM - inštalácia a konfigurácia, riešenie problémov
• správa Windows serverov v prostredí SCOM
• správa mobilných zariadení, riešenie problémov
• podpora zákazníka a riešenie problémov
• správa a dohľad nad zverenými systémami formou pohotovosti (striedanie sa v malom tíme)

• flexibilný pracovný čas
• príjemné pracovné prostredie
• možnosť vzdelávať sa vo vybranej oblasti
• firemné teambuildingy a spoločenské akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• viacročné praktické skúsenosti s desktopovými aj serverovými operačnými systémami Windows - inštalácia, konfigurácia, správa, riešenie problémov (pokročilý)
• viacročné praktické skúsenosti s Active Directory - správa objektov, návrh nastavení GPO, riešenie problémov (pokročilý)
• znalosť skriptovacieho jazyka Powershell
• praktické skúsenosti s virtualizačnou technológiou Hyper-V
• znalosť sieťových technológií - TCP/IP, DNS, DHCP
• prehľad v oblasti Azure a Office365
• schopnosť samoštúdia, chuť vzdelávať sa
• schopnosť práce v malom tíme, zdieľanie vedomostí, vzájomná pomoc
• technické zručnosti a analytické myslenie
• samostatnosť a zodpovednosť
• občianska bezúhonnosť
• komunikatívne vystupovanie pred zákazníkmi
• flexibilita

Výhodou je:
• znalosť systémov SCCM, SCOM, WSUS, Sharepoint, SQL, IIS, Exchange, Failover Clustering
• certifikát MS z oblasti serverov alebo infraštruktúry

Poskytujeme IT služby v oblasti dodávky hardvéru, softvéru, vývoja a správy IT infraštruktúry. V našom portfóliu sa nachádzajú veľké spoločnosti s niekoľkými stovkami zamestnancov, ale aj menšie firmy, ktorým záleží na kvalitne spravovanom IT. Súčasťou našej práce je pravidelné zlepšovanie našich služieb tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili potrebám zákazníka.

Mlynské Nivy 36
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Urlandová
Tel.: +421918860812
E-mail: poslať životopis
ID: 3869396  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac