Full stack developer (junior)

JES Group a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1200 eur brutto mesačne podľa skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen tímu pre vývoj webových aplikácií na platforme ASP.NET a desktop aplikácií na platforme .NET využívajúcich MS SQL.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ASP.NET - Základy
C# - Základy
.NET - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, tímová práca, schopnosť učiť sa a napredovať, sebareflexia, systémový prístup k práci

Poskytujeme IT služby v oblasti dodávky hardvéru, softvéru, vývoja a správy IT infraštruktúry. V našom portfóliu sa nachádzajú veľké spoločnosti s niekoľkými stovkami zamestnancov, ale aj menšie firmy, ktorým záleží na kvalitne spravovanom IT. Súčasťou našej práce je pravidelné zlepšovanie našich služieb tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili potrebám zákazníka.
ID: 3541008  Dátum zverejnenia: 19.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1200 eur brutto mesačne podľa skúseností.