Logo Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp.zo.o.

Zástupca manažéra

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp.zo.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2024
Od 1 400 EUR/mesiacMesačný diskrečný bonus za dosiahnuté výsledky, ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Twoja dzienna rutyna:

• Zarządzanie zespołem około 12 osób

• Obsługa klienta

• Planowanie zmian

• Kursy przygotowujące

• Zarządzanie procesem rekrutacji

• Codzienna praca z produktami (dbanie o ekspozycję produktów na półkach, tworzenie cen)

• Odbiór i obsługa dostaw towarów

• Współpraca z kasjerami i obsługą klienta w kasach samoobsługowych

• Przygotowywanie zamówień online

• Codzienna praca z KPI sprzedażowymi

• Budowanie angażującego i motywującego środowiska pracy

• Angielski B1

Oferujemy Ci:

• Umowa na czas nieokreślony

• System premiowy

• Karta Multisport

• Bony na posiłki

• Możliwość awansu

• przeszłość silnej międzynarodowej firmy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Budovanie odhodlania a motivácie, vytváranie efektívneho pracoviska, budovanie pozitívnej tímovej atmosféry, v ktorej chcú ľudia zo seba vydať viac

Sme Hebe - sme skupina ľudí, ktorí rozvíjajú kozmetický priemysel v Poľsku a Európe. Patríme medzi lídrov trhu a neustále vytvárame nové smery rozvoja našich predajní a aj v digitálnom svete. Sme hrdí na úspechy, ktoré sme dosiahli za posledných 12 rokov, ale nezastavujeme sa a chceme viac. Tvoríme zohraný tím, ktorý sa na seba môže vždy spoľahnúť. Zdieľame vášeň pre krásu a zdravie, v ktorom pôsobíme.

Hebe je medzinárodná spoločnosť s viac ako 350 predajňami v Poľsku, 2 v Českej republike a 11-ročnou históriou. Sme súčasťou skupiny Jeronimo Martins Group, ktorá je globálnou spoločnosťou s viac ako 130 000 zamestnancami. Práve začíname novú etapu našej histórie a otvárame sa na Slovensku :)

Spoznajte nás lepšie na hebe.kariera.pl

Kontakt

Kontaktná osoba: Jiri Novak
Tel.: +48539030120
E-mail: poslať životopis
ID: 4815359  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac