Reagujte bez životopisu
Logo Jericho s. r. o.

PPC-čkar v Jericho.Digital - Pomôž nám dosiahnuť maximálny úspech v online marketingu

Jericho s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PPC-čkar v Jericho.Digital - Pomôž nám dosiahnuť maximálny úspech v online marketingu!

  • Vytváraš a spravuješ PPC kampane pre klientov.
  • Analyzuješ a optimalizuješ existujúce kampane pre zlepšenie výkonu.
  • Navrhuješ a implementuješ stratégie PPC kampaní.
  • Monitoruješ a sleduješ výkonnosť kampaní a robíš potrebné úpravy.
  • Komunikuješ s klientmi a zabezpečuješ ich spokojnosť.

  • Atraktívna práca na plný úväzok, živnosť, ale aj skrátený úväzok - podľa tvojich možností
  • Individuálny prístup a bohaté odborné zázemie
  • Aktívne podieľanie sa na rozvoji spoločnosti
  • Zodpovedajúce platové podmienky
  • Homeoffice - práca z domu, stretávame sa na cca 2x mesačne(zo začiatku raz týždenne, prípadne podľa potreby), inak komunikujeme online
  • odborný rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Facebook Business Manager - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • Máš skúsenosti s tvorbou PPC kampaní a ich optimalizáciou
  • ovládaš Google Ads a Google Analytics
  • vieš pracovať s Excelom a analyzovať dáta
  • poznáš princípy a trend v online marketingu
  • si komunikatívny a zodpovedný tímplayer

Jericho Digital je nezávislá digitálna agentúra, ktorej cieľom je budovať úspešné kampane pre klientov.

Viac ako 13 rokov skúseností s výkonnostným online marketingom a riadením úspešných internetových projektov nás predurčuje stať sa spoľahlivým partnerom pre rast Vášho projektu.

Našou špecializáciou sú stredné a veľké e-shopy. Rovnako kvalitne však uspokojíme Vaše potreby zvýšenia povedomia o značke a propagácie offline projektov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4810976  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac