Reagujte bez životopisu

Hľadáme predajcu v Jericho:Bike - pridaj sa k nášmu tímu!

Jericho:Bike

Miesto práce
Brezová 2, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 800 EUR/mesiac+ odmena zo zisku 150-800€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je bicyklovanie tvoja vášeň a máš prehľad o aktuálnych trendoch v oblasti cyklistiky?

Poď pracovať pre Jericho:Bike! Hľadáme predavača, nie podávača.

Očakávame od teba príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, proaktívny prístup a snahu o maximálne uspokojenie potrieb zákazníka.

Tvoja výplata sa každý mesiac bude tešiť podielu na obrate a prilepšíš si o 150 - 800 € mesačne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Máš dobré komunikačné schopnosti

- Máš znalosti z oblasti bicyklov a cyklistiky

- Máš pozitívny prístup k práci a si ochotný sa učiť nové veci

Predaj bicyklov, e-bicyklov, e-kolobežiek, ako aj kompletného príslušenstva a doplnkov pre cyklistiku. Zároveň aj kvalitný servis bicyklov, e-bicyklov, ale aj e-kolobežiek.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Kočnár
E-mail: poslať životopis
ID: 4784975  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac