Art Director

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacKonečná úroveň mzdy závisí od zručností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Art Directora prekypujúceho leadershipom a invenciou.

Pre jednotku na trhu budete zodpovedať za grafické spracovanie denníka a jeho príloh.
Interný audit ukázal, že je nutná zmena procesov v celej redakcii, hľadáme preto niekoho, kto chce prijať aj takúto výzvu. S pozíciou prichádza vysoká miera autonómnosti.

To, čo potrebujeme je naozaj výnimočný kandidát s brutálnou kreativitou a prudkou originalitou.

- množstvo finančných a nefinančných benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vydavateľstvá, TV, rozhlas

najväčšia mediálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

- podmienkou je pokročilá znalosť grafických programov InDesign, Photoshop, Adobe Illustrator, Distiler, Acrobat
- skúsenosť s riadením projektov minimálne 3 roky,
- skúsenosť s riadením ľudí minimálne 3 roky

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3856375  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac