SQL Data Architect

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 400 EUR/mesiac+ nárok na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budeš sa aktívne podielať na tvorbe a realizácii dátovej stratégie nášho klienta v oblasti zdravotníctva
- Taktiež budeš zodpovedať za efektívne a kvalitné dátové výstupy analytického tímu (6 ludí)
- V prípade zložitých úloh a analýz budeš pomáhať pri návrhu spôsobu spracovania takýchto dát
- Úzka spolupráca s Infraštruktúrnym tímom bude nevyhnutná, k tomu budeš mať klúčovú rolu pri rozvoji tímu (hlavne technických kompetencií)

Home Ofiice
Sick Days
Mnoho dalších zamestnaneckých zliav a služieb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Popredný hráč v oblasti zdravotníctva a poisťovníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Min. 2 ročné skúsenosti s riadenim ľudí a projektov
- Pokročilá úroveň Microsoft Office
- Expertná znalosť SQL, DB a IT infraštruktúry
- Expertná znalosť Data Science, Big Data, BI
- Strategické myslenie
- Analyticky pristup
- Pozitívny a Proaktívny prístup

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3839415  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac