Reagujte bez životopisu

PHP developer

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 600 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1600 € brutto pri plnom úväzku (TPP).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme web developera, ktorý bude súčasťou tímu pracujúceho na jednom z najúspešnejších slovenských portálov.

Vaša práca bude o programovaní, avšak očakáva sa aj príchod "nového vetra" s novými technológiami, ktoré predvediete.

Očakáva sa pokročilá znalosť PHP, MySQL, JavaScript, HTML a CSS.
Ďalej sa stretnete na projekte s ElasticSearch, Symfony, Doctrine, REST, Vue a pod.

Ranné stand-upy sú samozrejmosťou, ako aj technologické porady.

- množstvo finančných a nefinančných benefitov
- v prípade potreby klient pomôže s relokáciou v rámci SK do ZA

V prípade záujmu je dobré poslať web alebo zdrojový kód, na ktorom ste pracovali.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

top klient

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3821317  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac