Wealth Manager

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1500 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o investovanie?
Radi by ste pracovali v spoločnosti, ktorá disponuje zaujímavým portfóliom investičných nástrojov pre bonitnú klientelu, ale vie obslúžiť aj "bežných ľudí"?

Vašou úlohou bude ako samostatná jednotka vyhľadávať nových klientov, ale aj zobchodovať svoje aktuálne portfólio. K dispozícii Vám bude zázemie lukratívnych priestorov pre stretnutia s klientmi, administratívna podpora, ako aj ďalšie vzdelávanie v oblasti financii a finančných nástrojov.

Nezáleží, či dohodnete deal na golfe alebo večernej recepcii, lebo skutoční obchodníci vedia, že najlepšie obchody sa robia mimo kanceláriu.

Vysoká miera samostatnosti a sebarealizácie
Provízna schéma
Flexibilita

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Našim klientom je spoločnosť patriaca pod jedného z TOP 5 investičných spoločností na Slovensku. Disponujú širokým portfóliom vlastných produktov pre rôznu klientelu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, bankovníctvo, kapitálové trhy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Network
Kmeň klientov
Schopnosť akvirovať
Profesionálne vystupovanie a soft skills

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3790909  Dátum zverejnenia: 18.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1500 € brutto pri plnom úväzku.