IT Projektový manažér

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Riadenie projektu vývoja informačného systému v oblasti zdravotníctva s ultimátnou zodpovednosťou za plánovanie a realizáciu projektu.
- Nastavenie a zodpovednosť za governance, organizačnú štruktúru projektu a komunikáciu.
- Plánovanie a výkon plánu zdrojov potrebných na dodanie projektu v čase a kvalite.
- Nastavenie a výkon odsúhlaseného modelu dodania predmetu projektu vrátane komunikácie so stakeholdermi. Projekt očakáva aj významnú komunikáciu s biznis vlastníkmi pre účely správnej definície funkčných požiadaviek.
- Príprava podkladov pre rozhodovanie vlastníka projektu.
- Nastavenie a zodpovednosť za reporting projektu, plán a priebežné meranie výkonu projektu.
- Hlboké porozumenie problematiky a potrieb užívateľa a ich aplikácia do riadenia projektu.
- Riadenie technologických, operatívnych, finančných a personálnych rizík projektu, ich identifikácia, kvantifikácia, mitigácia a reporting.
- Riadenie a komunikácia s dodávateľmi vrátane zodpovednosti za kvalitu dodávok v čase a rozpočte.
- Riadenie a hodnotenie členov projektového tímu.

Možnosť práce: Bratislava alebo Košice

Požadované skúsenosti a znalosti
- Skúsenosti v oblasti riadenia IT projektov minimálne 3 roky. Celkové skúsenosti s riadením projektov minimálne 5 rokov.
- Poznanie a riadenie projektov pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a skúsenosti s vývojom softvéru sú výhodou.
- Skúsenosti s riadením vývoja aspoň jedného projektu SRUM metódou a nástrojom JIRA.
- Skúsenosti s riadením projektu v komplexnej organizácií s veľkým počtom stakeholderov.
- Silné analytické myslenie so schopnosťou abstrakcie, prioritizácie a rozhodovania.
- Ochota cestovať v rámci Slovenska.
- Znalosti MS project, skúsenosti s prípravou prezentácie vrátane reportingu.
- Znalosť anglického jazyka.

Čo ponúkame
- Buď súčasťou dobrej digitalizácie zdravotníctva na Slovensku. Projekt je profesionálnou výzvou v oblasti riadenia a komunikácie. Jeho dobrý výsledok má veľmi vysokú biznis hodnotu pre užívateľa, ktorým sú poskytovatelia zdravotnej starostlivosti. Zvnútra spoznáš segment, ktorý navonok pozná a rešpektuje každý, avšak málokto pozná viac.
- Ponúkame dynamické prostredie, v ktorom sebarealizácia nezaťažená korporátnymi procesmi prináša jasné výsledky. Máme, ale aj budujeme. Nie sme start up a vieme, čo chceme.
- Motivujúce platové ohodnotenie, čiastočne viazané na výkon cieľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v sektore IT zdravotníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inforormačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jira - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3779533  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 3 000 EUR/mesiac