2 000 - 3 000 EUR

IT Projektový manažér

Jens & Litwak, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce
Riadenie projektu vývoja informačného systému v oblasti zdravotníctva s ultimátnou zodpovednosťou za plánovanie a realizáciu projektu.
- Nastavenie a zodpovednosť za governance, organizačnú štruktúru projektu a komunikáciu.
- Plánovanie a výkon plánu zdrojov potrebných na dodanie projektu v čase a kvalite.
- Nastavenie a výkon odsúhlaseného modelu dodania predmetu projektu vrátane komunikácie so stakeholdermi. Projekt očakáva aj významnú komunikáciu s biznis vlastníkmi pre účely správnej definície funkčných požiadaviek.
- Príprava podkladov pre rozhodovanie vlastníka projektu.
- Nastavenie a zodpovednosť za reporting projektu, plán a priebežné meranie výkonu projektu.
- Hlboké porozumenie problematiky a potrieb užívateľa a ich aplikácia do riadenia projektu.
- Riadenie technologických, operatívnych, finančných a personálnych rizík projektu, ich identifikácia, kvantifikácia, mitigácia a reporting.
- Riadenie a komunikácia s dodávateľmi vrátane zodpovednosti za kvalitu dodávok v čase a rozpočte.
- Riadenie a hodnotenie členov projektového tímu.

Možnosť práce: Bratislava alebo Košice

Požadované skúsenosti a znalosti
- Skúsenosti v oblasti riadenia IT projektov minimálne 3 roky. Celkové skúsenosti s riadením projektov minimálne 5 rokov.
- Poznanie a riadenie projektov pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a skúsenosti s vývojom softvéru sú výhodou.
- Skúsenosti s riadením vývoja aspoň jedného projektu SRUM metódou a nástrojom JIRA.
- Skúsenosti s riadením projektu v komplexnej organizácií s veľkým počtom stakeholderov.
- Silné analytické myslenie so schopnosťou abstrakcie, prioritizácie a rozhodovania.
- Ochota cestovať v rámci Slovenska.
- Znalosti MS project, skúsenosti s prípravou prezentácie vrátane reportingu.
- Znalosť anglického jazyka.

Čo ponúkame
- Buď súčasťou dobrej digitalizácie zdravotníctva na Slovensku. Projekt je profesionálnou výzvou v oblasti riadenia a komunikácie. Jeho dobrý výsledok má veľmi vysokú biznis hodnotu pre užívateľa, ktorým sú poskytovatelia zdravotnej starostlivosti. Zvnútra spoznáš segment, ktorý navonok pozná a rešpektuje každý, avšak málokto pozná viac.
- Ponúkame dynamické prostredie, v ktorom sebarealizácia nezaťažená korporátnymi procesmi prináša jasné výsledky. Máme, ale aj budujeme. Nie sme start up a vieme, čo chceme.
- Motivujúce platové ohodnotenie, čiastočne viazané na výkon cieľa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobiaca v sektore IT zdravotníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inforormačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jira - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Sliačska 1/D
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Ďuračka
E-mail: poslať životopis
ID: 3779533   Dátum zverejnenia: 4.10.2019