IT Architekt

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nášho klienta hľadáme skúseného IT architekta/Analytika, ktorého zodpovednosťou bude hlavne:
• získavanie a konzultácia business požiadaviek, vypracovanie návrhov nových IT riešení a konzultácia pri následnej implementácií,
• tvorba štúdii realizovateľnosti v súlade s potrebami spoločnosti v rámci danej IT architektúry, štandardov a noriem,
• zabezpečovanie kvality nad dizajnom riešení tvoreným v spolupráci s tretími stranami,
• príprava funkčných a technických požiadaviek pre implementáciu nových funkcionalít a systémov,
• prezentácia výstupov analýz, resp. čiastkových výsledkov vývoja zadávateľa,
• komunikácia a koordinácia úloh s externými dodávateľmi, spolupráca na tvorbe testovacích požiadaviek aj samotnom testovaní,
• definícia IT stratégie na pokrývanú oblasť korešpondujúca s business stratégiou, trendami v oblasti technológií, ako aj inými externými vplyvmi, ako napr. legislatíva,
• navrhovanie IT architektúry v rámci riešených projektov a zmenových požiadaviek so zreteľom na cieľovú enterprise architektúru a náklady riešenia.

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov - širokú škálu interných a externých školení
- finančný príspevok určený na regeneráciu zamestnanca - 5 dní dovolenky navyše
- doplnkové dôchodkové sporenie
- sociálna výpomoc, iné finančné príspevky
- povolené platené voľno pri vybraných životných a iných udalostiach - stravovacie poukážky plne hradené zamestnávateľom
- interné a externé školenia, Teambuildingy, Eventy
- pružná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Inovátor v oblasti nových produktov a služieb v rámci energetického sektora

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

všeobecný prehľad v IT obore,
základné znalosti IT infraštruktúry (siete, pc hardware),
UML, Enterprise Integration Patterns,
SOA, Business Process Management (BPMNv2, resp. ekvivalent), SQL & princípy relačného dátového modelu,
znalosť middleware technológií (Java/C# app serveres, ESB, MQ), znalosť front-end technológií velkou výhodou,
správa operačných systémov Windows/Linux výhodou
veľmi dobré analytické a logické myslenie,
komunikačné a organizačné schopnosti,
schopnosť pracovať samostatne ako aj v tíme,
inovatívnosť, flexibilita.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3770463  Dátum zverejnenia: 24.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000