Pre-Sales Specialist (SmartCity Solutions)

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 400 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Smart-city Solutions je v dnešnej dobe jedným z najviac rozrastajúcich sa sektorov. So zrýchlujúcim sa rastom miest a dynamiky v nich, budú smart-city solutions nutnosťou v každom meste a samospráve ktorá bude chcieť prosperovať a držať krok s dobou. Pre takýto projekt hľadáme PreSales špecialistu zameraného na rozvoj projektu a podporu obchodníkov z pohľadu technických riešení a mentoringu.

Tvojou úlohou bude:
· Poskytovanie Pre-sales podpory manažérom predaja smart parking zariadení v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku, Grécku a Poľsku
· Podpora miestnych obchodných manažérov získavaním obchodných príležitostí pre smart parking na vnútroštátnom trhu a priamo na stretnutiach so zákazníkmi v príslušnej krajine
· Aktívne sa podieľať na príprave návrhov pre zákazníkov
· Pochopenie ponuky produktu, obchodných modelov a technického riešenia
· Pochopenie parkovacích obchodných modelov, regulačných problémov a politiky v príslušných krajinách
· Rozvoj, udržiavanie a zlepšovanie vzťahov a dôvery s miestnymi obchodnými manažérmi
· Aktívne zapojenie do rozvoja stratégie zameranej na zákazníka
· Aktívne odovzdávanie informácií o trhu a požiadavkách zákazníkov Solutions tímu
· Podporovať poskytovanie výnosov a marží zákazníkov v súlade s obchodnými cieľmi
· Koordinácia aktivít v oblasti lokalizácie produktov v cieľových krajinách
· Pravidelné reportovanie priamo globálnemu manažérovi

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Leader v oblasti Smart City riešení

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné alebo IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Podnikateľsky orientovaný, otvorený a hladný po úspechu
- Kreatívne riešenia zamerané na myslenie s prístupom „Get shit done“
- 3 roky praxe v oblasti poradenstva, marketingu alebo riadenia operácií v spoločnostiach a / alebo začínajúcich podnikoch je povinné
- Pokročilé vzdelanie v príslušnej oblasti, najlepšie v informačných technológiách
- Záujem o SmartCity solutions a digitálnu ekonomiku ako celok
- Vynikajúce analytické schopnosti s dôrazom na detaily a silným riešením problémov
- Silná komunikácia v angličtine (ďalšie jazyky z cieľových krajín sú plusom) a zručnosti v oblasti sietí naprieč rôznymi hierarchiami
- Motivovaný, orientovaný na zákazníka, ktorý je nadšený z jeho produktu
- Ochota cestovať

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3741191  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 - 2 400 EUR/mesiac2000