District Sales Manager

Jens & Litwak, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme regionálneho/oblastného obchodného manažéra, ktorý má skúsenosť s vedením tímu (obchodní zástupcovia), koučovaním, plnením obchodných cieľov.

Vašou úlohou bude stabilizácia obchodného tímu cez 4 krajiny (SK, CZ, PL, AT) v teréne, motivovať a viesť tím k efektívnemu plneniu cieľov - oblasť cestovného ruchu, zlepšovanie poskytovaných služieb.

Miesto výkonu práce je Bratislava, pozícia je spojená s častým cestovaním v regiónoch a okolitých krajinách.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.

- pridelené služobné auto
- množstvo benefitov, zliav na interné produkty v oblasti cestovného ruchu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je prevádzkovateľ turistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- ovládanie cudzích jazykov tak, aby bolo možné dohovoriť sa na úrovni s kolegami aj v PL, AT (anglicky aktívne alebo poľsky a anglicky aktívne alebo poľsky a nemecky aktívne)
- skúsenosť na obdobnej pozícií aspoň 3 roky podmienkou
- tímový duch
- ochota často cestovať
- dôležitá je ľudskosť, rešpekt, schopnosť koučovať tím 10 obchodných reprezentantov
- strategické myslenie, prozákaznícky prístup
- obchodník telom a dušou

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Sliačska 1/D
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Valková
E-mail: poslať životopis
ID: 3715458   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.