Full-stack developer / Aplikačný architekt Senior

Jens & Litwak, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý poskytuje softvérové a hardvérové riešenia v oblasti zdravotníctva a poisťovníctva hľadáme skúseného full-stack developera.

Náplň práce:
- tvorba návrhu a vývoj integračnej platformy pre B2B a B2C zákazníkov
- návrh riešení, ktoré zohľadňujú väzby medzi aplikáciami, mapujúc požiadavky aplikačnej architektúry na infraštruktúrnu architektúru a cieľovú platformu
- analýza súčasného stavu a návrh cieľového stavu riešení v internom prostredí a nasadenie cieľových riešení do interného prostredia spoločnosti, s ohľadom na rešpektovanie finančných a kapacitných možností vo vnútri organizácie
- implementovanie funkcionality alebo celých modulov aplikácií podľa popisov, zadaní a špecifikácie
- pripomienkovanie špecifikácie z pohľadu použitej technológie, návrhov rozhraní a interakcie medzi systémami a systémom a používateľom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 3000 € brutto pri plnom úväzku.

- multisport karta
- pružná pracovná doba
- home office
- zľavy na rôzne produkty a služby
- strava nad rámec zákona
- príspevok do 3. piliera

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient poskytuje softvérové a hardvérové riešenia v oblasti zdravotníctva a poisťovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 4 ročná prax s vývojom a integračnými projektami
- široká znalosť vývojových prostredí a platforiem, programovacích jazykov a technológií
- výborné znalosti v oblasti plánovania a návrhu aplikácií a systémov
- skúsenosti s modernými technológiami ako Kafka, Spring Boot, Spring Integration, Elastic, Apache Camel, React alebo Angular (jednu treba ovládať, druhú aspoň poznať), Docker a Kubernetes (vedieť čo je devops, keďže je plán modulárne sadiť v kontajneroch)
- primarnym jazykom je .net c#, javascript, ale od seniorného kandidáta očakávame predovšetkým rozhľad, je na úžitok ak ste skúsený v Jave, Javascripte, Typescripte.

Hľadáme kandidáta, ktorý okrem skúsenosti má hlavne veľkú chuť a schopnosť aktívne tvoriť, komplexne premýšľať, dôsledne dokumentovať, požadovať a prijímať spätnú väzbu a schopnosť overovať riešenia v praxi.

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Sliačska 1/D
831 03 Bratislava
ID: 3687219   Dátum zverejnenia: 5.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 3000 € brutto pri plnom úväzku.