Servisný technik - ideálne pre absolventa

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Slovensko, Česko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
930 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte stredoškolské vzdelanie strojár - mechatronik alebo elektrotechnik (a ste manuálne zručný), chcete nabrať prax ako servisný technik v stabilnej prosperujúcej spoločnosti, toto je ponuka pre Vás.

Vašou úlohou bude kompletizácia vyrábaných zariadení (sieťotlač, tampoprint, DTG), inštalácia u klienta, zaškolenie užívateľov a následné prípadné servisovanie priamo u zákazníka (práca si vyžaduje aj občasné cestovanie (aktívny šofér), výnimočne pobyť na 2-3 dni v mieste inštalácie). Pracovný čas v mieste výkonu práce (Most pri BA) je od pondelka do piatka od 7:30 do 16.00 hod.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Pre stabilného slovenského distribútora a výrobcu sieťotlačových a tampoprintových strojov hľadáme servisného technika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronik, príp. elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť PC - Outlook, Excel, Internet
- manuálna zručnosť
- aktívny šofér
- schopnosť čítania a porozumenia servisnej dokumentácie v anglickom jazyku, schopnosť písomnej komunikácie v anglikom jazyku
- pedantnosť, precíznosť, svedomitosť, pracovitosť

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3666321  Dátum zverejnenia: 13.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 930 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.