930 EUR

Servisný technik - ideálne pre absolventa

Jens & Litwak, s.r.o.

Slovensko, Česko, Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
930 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte stredoškolské vzdelanie strojár - mechatronik alebo elektrotechnik (a ste manuálne zručný), chcete nabrať prax ako servisný technik v stabilnej prosperujúcej spoločnosti, toto je ponuka pre Vás.

Vašou úlohou bude kompletizácia vyrábaných zariadení (sieťotlač, tampoprint, DTG), inštalácia u klienta, zaškolenie užívateľov a následné prípadné servisovanie priamo u zákazníka (práca si vyžaduje aj občasné cestovanie (aktívny šofér), výnimočne pobyť na 2-3 dni v mieste inštalácie). Pracovný čas v mieste výkonu práce (Most pri BA) je od pondelka do piatka od 7:30 do 16.00 hod.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

Pre stabilného slovenského distribútora a výrobcu sieťotlačových a tampoprintových strojov hľadáme servisného technika.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechatronik, príp. elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základná znalosť PC - Outlook, Excel, Internet
- manuálna zručnosť
- aktívny šofér
- schopnosť čítania a porozumenia servisnej dokumentácie v anglickom jazyku, schopnosť písomnej komunikácie v anglikom jazyku
- pedantnosť, precíznosť, svedomitosť, pracovitosť

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Sliačska 1/D
831 03 Bratislava
ID: 3666321   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 900 € brutto pri plnom úväzku.