BackEnd a FrontEnd Developer (Angular 6, Spring a Microservices)

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Šancu dáme všetkým kandidátom, ktorí pochopia náš zámer, preukážu skúsenosti a nadchnú sa projektom. Plat bude skutočne závisieť na dohody. Od 2000 EUR gross +.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka pracujeme ako interný recruit team, preto budem hovoriť o celom projekte ako o „našom“ projekte.
Náš developerský tím aktuálne vyvíja produkt, ktorého funkcie bude denne využívať priamo veľký počet odborníkov a nepriamo masy ľudí, preto nám záleží na jeho kvalite a spoľahlivosti. Ambíciou je poskytnúť (aj verejnosti) riešenie, ktoré svojou prepracovanou funkcionalitou nahradí súčasné neefektívne robustné systémy a prinesie do segmentu poriadok, efektivitu a kvalitu.

Projekt tvoríme na najnovších technológiách vo všetkých vrstvách, primárne Angular v6, Java (Spring Boot (v2))
streaming app platform Kafka, Kafka Connect
platforma pre microservices Kong (API gateway), DB Postgres
a ostatné komponenty celého riešenia ako docker, Hystrix, Prometheus, Grafana, Redis,.

Produktový team je seniorný a máme technické znalosti a zručnosti a skutočne špecifické know-how zo segmentu. Vieme a chceme naše znalosti zdieľať. Produkt vyvíjame od začiatku s európskym štandardom a dômyselne prepracovanou logikou.

Radi by sme pracovali s rovnako skúsenými developermi. Ponúkame naozaj nové technológie, možnosť robiť s mikroslužbami, byť pri tvorbe nového produktu od jeho ranných fáz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Progresívne zmýšľajúci SW house a integrátor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3627408  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Šancu dáme všetkým kandidátom, ktorí pochopia náš zámer, preukážu skúsenosti a nadchnú sa projektom. Plat bude skutočne závisieť na dohody. Od 2000 EUR gross +.