Obchodno-technický zástupca

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1700 brutto plus variabilná zložka mzdy (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností, schopností a zručností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu rozvádzačov na mieru s QR kódmi.

Náplňou práce bude:
- aktívne oslovovanie zákazníkov a budovanie vzťahov s nimi
- vytváranie cenových ponúk
- reporting

Cieľom a výzvou zároveň je zvýšenie obratu spoločnosti a tým pocit z dobre vykonanej práce, výsledok a následná odmena :)

- sloboda v podnikaní
- možnosť sebarealizácie
- stabilná úspešná spoločnosť

V prípade záujmu je dobré poslať životopis a motivačný list.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- ochota učiť sa
- prax na obdobnej pozícií min. 3 roky
- obchodník dušou :)
- technický typ alebo skúsenosť s predajom technických produktov
- samostatnosť
- mať rozhľad a vidieť príležitosti na trhu SK, časom AT, DE
- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3625372  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 brutto plus variabilná zložka mzdy (finálna úroveň mzdy závisí od skúseností, schopností a zručností kandidáta)