Elektroinštalatér so skúsenosťami, aj absolvent

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 Eur v hrubom, v prípade živnosti 7 - 9 Eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii budete vykonávať elektroinštalačné alebo pomocné práce (závisí od doterajších skúseností). Nemusíte byť vyučený v obore, dôležitá je pre nás chuť pracovať a v prípade začiatočníka aj chuť sa učiť. Potrebné školenia vieme zabezpečiť.
Môžete počítať s férovým a spoľahlivým prístupom.

• Gastrolístky v hodnote 4 Eurá (v prípade práce na TPP)
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• 13. plat (podľa hospodárskeho výsledku firmy)
• Firemný večierok 1x ročne aj pre rodinných príslušníkov
• V prípade dochádzania: príspevok na ubytovanie, príspevok na dopravu
• Stabilná spoločnosť, férový šéf otvorený komunikácii a ľudský prístup

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pre ktorú je pozícia obsadzovaná poskytuje komplexné služby v oblasti elektroinštalácii. Aktuálne prebiehajú práce na bytových projektoch v Bratislave a v Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Dôležitá je pre nás chuť pracovať.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3398806  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 Eur v hrubom, v prípade živnosti 7 - 9 Eur/hod.