Plnokrvný obchodník pre technický produkt

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prinášame výzvu pre skúseného obchodníka - akvizítora. Ponúkame kvalitný a zároveň „ „must have“ produkt, históriu značky, jasne zadefinovaný plán a stratégiu. Pôsobíme v oblasti predaja OOPP (osobné ochranné pracovné pomôcky). Naším klientom sme partnerom, poradcom v oblasti trendov ochrany zdravia pri práci.

Budete súčasťou spoločnosti, kde vedenie dokáže relevantne oceniť Váš úspech, snahu a spoľahlivosť, kde je pravidlom, že všetci „kopeme“ za spoločný cieľ.

Vhodný je kandidát s relevantným backgroundom, ideálne z oblasti OOPP. Potrebujeme plnokrvného obchodníka, ktorý nemá problém hľadať potenciálnych klientov, dohadovať stretnutia a nakoniec sa stretávať a predávať. Stane sa z Vás jedna z kľúčových osôb v regióne, na ktorom budete pôsobiť.

Vašou úlohou bude akvizícia a budovanie vzťahov B2C. Samozrejmosťou z našej strany je poskytnutie všetkých náležitostí potrebných pre komfortné a reprezentatívne vykonávanie Vašej pozície.

- Neradi by sme prišli o kvalitného človeka, preto sme otvorení komunikácii o výške platu
- Variabilná pracovná doba
- Výrazné zľavy na tovar pre vás a vašich rodinných príslušníkov
- Ostatné benefity vám radi predstavíme na osobnom stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Pracovná pozícia do spoločnosti pôsobiacej v oblasti OOPP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s prácou v MS Office, Outlook, Excel, práca v CRM.
Oceníme kandidáta so skúsenosťami z oblasti OOPP. Váš vek pre nás nie je rozhodujúci.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3294891  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou