Business development director (strong leadership and sales background)

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude ustáť rast produktu (rast revenue medzi 2017/18 sa očakáva +100%), ktorý je v rámci firmy významný a možno ho vnímať ako "firmu vo firme".

Budete riadiť online produkt, na ktorom teraz pracuje 25 ľudí (plus nárazovo cca 20 support ľudí) - obchod, development, support, online marketing.
Očakávame nárast vo všetkých oddeleniach, veľký dôraz bude kladený na obchodný team (teraz 5 obchodníkov s pôsobnosťou po celej SK).

Budete mať veľmi silný support v produktovom oddelení a od online marketingu. V developmente je team trhovou jednotkou.

Najväčšou výzvou bude ustáť tlak na/z rast-u produktu, ktorý je jedným z nosných. Budete členom boardu, aktívne pracujete na stratégii.

Hľadáme lídra, obchodníka, ktorý vie motivovať team, vyzná sa v online marketingu, vie nastaviť obchodnú stratégiu a sledovať ju, agilne do nej zasahuje podľa vývoju na trhu.

KEY WORDS:
online
sales team
marketing
OBCHOD
STRATÉGIE

Pozícia je v Žiline, pokiaľ pochádzate z inej časti Slovenska, predstava je aspoň 3 dni v Žiline.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť, ktorá vytvára online produkty, ktoré používa väčšina Slovákov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosť s vedením teamu.
Startég ochotný počúvať a agilne meniť focus.
Líder, ktorý ustojí veľký rast :)

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3263018  Dátum zverejnenia: 7.12.2017