Špeditéri: Budujte a poďte rásť! Máme vlastný vozový park

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, top slovenskú transportnú spoločnosť, popredné miesto v TOP TREND prepravných spoločnostiach na Slovensku, ako konzultačný partner vytvárame novú divíziu, do ktorej hľadáme kandidátov na pozíciu Špeditéra. Spoločnosť disponuje vlastným vozovým parkom +300 kamiónov.

Budete mať skutočne možnosť vysokej sebarealizácie, pretože budete súčasťou nastavovania a optimalizovania procesov a vzniku novej divízie, čo automaticky umožňuje aj kariérny rast.
Hľadáme proaktívnych špeditérov s angličtinou, alebo nemčinou na komunikatívnej úrovni z rôznych častí Slovenska, keďže pobočky sú v BA, NR, RK, KE, TN, ZV.

- Stály rast firmy
- Vlastné kamióny (300+)
- Súčasť nového tímu, nastavenie vlastných pravidiel a procesov
- Výborné finančné ohodnotenie
- Nemusíte sa sťahovať – práca v regióne odkiaľ pochádzate

Do sprievodného textu emailu s Vaším životopisom prosím uveďte mesto, v ktorom máte záujem pracovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Top slovenská transportná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Oceníme kandidáta s relevantným backgroundom
- Komunikatívnosť
- Pozitívne myslenie
- Drive
- Aktívna znalosť angličtiny, alebo nemčiny
- Chuť budovať niečo nové
- Proklientský prístup
- Zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- Nebojácnosť :-)

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3256405  Dátum zverejnenia: 29.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou