Špeditéri: Budujte a poďte rásť! Máme vlastný vozový park

Jens & Litwak, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, top slovenskú transportnú spoločnosť, popredné miesto v TOP TREND prepravných spoločnostiach na Slovensku, ako konzultačný partner vytvárame novú divíziu, do ktorej hľadáme kandidátov na pozíciu Špeditéra. Spoločnosť disponuje vlastným vozovým parkom +300 kamiónov.

Budete mať skutočne možnosť vysokej sebarealizácie, pretože budete súčasťou nastavovania a optimalizovania procesov a vzniku novej divízie, čo automaticky umožňuje aj kariérny rast.
Hľadáme proaktívnych špeditérov s angličtinou, alebo nemčinou na komunikatívnej úrovni z rôznych častí Slovenska, keďže pobočky sú v BA, NR, RK, KE, TN, ZV.

- Stály rast firmy
- Vlastné kamióny (300+)
- Súčasť nového tímu, nastavenie vlastných pravidiel a procesov
- Výborné finančné ohodnotenie
- Nemusíte sa sťahovať – práca v regióne odkiaľ pochádzate

Do sprievodného textu emailu s Vaším životopisom prosím uveďte mesto, v ktorom máte záujem pracovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Top slovenská transportná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Oceníme kandidáta s relevantným backgroundom
- Komunikatívnosť
- Pozitívne myslenie
- Drive
- Aktívna znalosť angličtiny, alebo nemčiny
- Chuť budovať niečo nové
- Proklientský prístup
- Zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- Nebojácnosť :-)

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

JENS & LITWAK
Pluhová 78
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Karavasileva
E-mail: poslať životopis
ID: 3256405   Dátum zverejnenia: 29.11.2017