Interier design Business Development Manager

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak príjmete našu výzvu, spojíte svoje meno s kvalitnou a rešpektovanou značkou v oblasti dizajnu, architektúry, interiérov a produkcie. Ponúkame vám možnosť naštartovať business development vo výrobnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou. Máme silnú základňu stálych klientov a chceme ešte viac rásť. Necháme vám voľnú ruku pri príprave stratégie, rozvoj biznisu a jeho smerovanie bude plne na vás.
Vytvoríme vám potrebné zázemie a podporíme vás v rozhodnutiach. V majiteľovi spoločnosti budete mať silný odborno-technický backround.
Ponúkame výzvu participovať na vzniku novej kapitoly našej histórie. Ponúkame oportunitu profesionálneho rastu a možnosť prepracovať sa na partnera v spoločnosti.
Veľmi radi sa stretneme s každým, kto má relevantné skúsenosti a záujem o stabilný full time job.

Design Factory je 25 rokov úspešne pôsobiaca spoločnosť v oblasti interiérovej architektúry a dizajnu. Programovo sa formovala s cieľom vytvoriť novú kreatívnu základňu pre podporu a rozvoj dizajnu a architektúry nadčasových hodnôt na Slovensku.
Pohybujeme sa vo svete prvotriednych technológií spracovania dreva, plastov, hliníka, vákuového tvarovania, ohýbania, dokonalých povrchových úprav, striekania a polepov. Design Factory pod vedením dizajnéra Branislava Mikitku je výrobcom atypických interiérových prvkov, ktorý vyvíja nové a originálne spôsoby prezentácie tovaru a prvky potom prenáša a aplikuje aj do interiérov predajní. http://www.design-factory.sk/

- Stabilná spoločnosť s 25-ročnou tradíciou
- Neobmedzená horná hranica výšky príjmu
- Vysoká miera samostatnosti
- Flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Oceníme kandidáta s relevantným backroundom. Váš vek pre nás nie je rozhodujúci.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3217820  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou