Projektový manažér - existujúce aj nové projekty, podpora riešenia dotácií, čerpanie eurofondov, obnoviteľné zdroje

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 300 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od vašej seniority a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme projektového manažéra/manažérku, ktorý-á bude podporovať (v celej šírke) projekty v oblasti trvalo udržateľného rozvoja (vodné elektrárne, slnečné elektrárne a podobne).

Ide jednak o nové projekty, kde napríklad zisťujete, či na ne existuje možnosť čerpať na to určené zdroje - od žiadosti, cez dokumentáciu až po trackovanie, ale máme už aj veľa rozbehnutých projektov, kde  sa vždy hodí skúsený/skúsená PM.

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta alebo kandidátku, podniká v oblasti trvalej udržateľnosti (napríklad veterné, vodné, slnečné elektrárne) a vytvára a rozvíja inovatívne projekty s dôrazom na udržateľnosť životného prostredia.

Konkrétna náplň práce aspoň rámcovo:

- Vykonávanie a správa projektových aktivít, monitorovanie ich progresu a riadenie

- Koordinácia projektov, projektovaných aktivít a úloh po finančnej, organizačnej a koncepčnej stránke

- Kontrola procesov realizácie projektov z hľadiska realizácie, obsahu, nákladov, kvality a termínov

- Návrhy a aplikácia riešenia na elimináciu projektových rizík

- Kontrola procesu realizácie aktív z hľadiska realizácie, obsahu, nákladov, kvality

- Vedenie administratívy a dokumentácie

- Príprava zmlúv a zmluvných vzťahov

- Účasť na projektových stretnutiach a prezentáciách

- Riadenie činností preventívnej údržby na energetických zariadeniach

- Navrhovanie opatrení zameraných na efektívne prevádzkovanie energetických zariadení

- Riadenie prevádzok

- Investičné plánovanie, dodržiavanie plánov

- Vytváranie zlepšovacích procesov

- Tvorbaa kontrola rozpočtov

- Riešenie projektov v rámci Plánov obnovy na jednotlivé prevádzky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta alebo kandidátku, podniká v oblasti trvalej udržateľnosti (napríklad veterné, vodné, slnečné elektrárne) a vytvára a rozvíja inovatívne projekty s dôrazom na udržateľnosť životného prostredia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4808250  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac