Controller / Analytik

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacMzda závisí len a len od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete pracovať v deal tíme pri správe medzinárodného portfólia projektových spoločností, primárne v oblasti južnej Európy.

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta alebo kandidátku, sa zaoberá nákupom a manažovaním firiem pôsobiacich v oblasti trvalej udržateľnosti (napríklad veterné, vodné, slnečné elektrárne) a vytvára a rozvíja inovatívne projekty s dôrazom na udržateľnosť životného prostredia.

Konkrétne zodpovednosti:

- zostavovanie / aktualizáciu finančných reportov a plánov existujúcich projektov a projektových spoločností (SPV) patriacich do skupiny;

- dohľad a kontrola procesu prípravy účtovných závierok za projektové spoločnosti;

- sledovanie zmien daňových zákonov za vybrané jurisdikcie;

- príprava manažérskych reportov a prezentácií pre potreby obchodných partnerov, bankové inštitúcie, externých audítorov, znalcov a pod.;

- spolupráca s externými partnermi (zahraničné účtovnícke/právnické firmy) pre zabezpečenie hladkého chodu existujúcich projektov a projektových spoločností;

Výhľadovo to budete práve Vy, kto bude ako prvý spolupracovať s deal tímom pri vyhľadávaní a realizácii investičných príležitostí, čo je fakt skvelý plán.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta alebo kandidátku, sa zaoberá nákupom a manažovaním firiem pôsobiacich v oblasti trvalej udržateľnosti (napríklad veterné, vodné, slnečné elektrárne ) a vytvára a rozvíja inovatívne projekty s dôrazom na udržateľnosť životného prostredia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- finančné vzdelanie a motivácia pracovať v oblasti private equity

- relevantné pracovné skúsenosti

- skvelý Excel

- kritické a analytické myslenie

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Litváková
Tel.: +421902919519
E-mail: poslať životopis
ID: 4807588  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac