Product manager / Account Manager pre oblasť stavebných technických riešení

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
2 600 EUR/mesiacUvedená mzda je indikatívna, výsledná závisí od skúseností a seniority kandidáta, patria k nej aj bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka, medzinárodnú výrobnú spoločnosť (stavebné materiály), lídra v oblasti high tech stavených riešení, hľadáme kandidáta - kandidátku na pozíciu Produktového managéra - Account Managera pre stavebné technické riešenia.

Pozícia je zaujímavá svojou komplexnosťou - kĺbi technické vedomosti, pro-zákaznícky prístup a obchodné schopnosti a skúsenosti. Produkt manager úzko spolupracuje s oddelením predaja, R&D oddelením (technológie) a výrobou na návrhu produktu, jeho distribúcii a podľa potreby i na špecifikácii jeho zmeny.

Hľadáme agilného-ú, bystrého-ú, technicky zdatného-ú kolegu alebo kolegyňu do teamu veľmi skúseného MKT riaditeľa. Niekoho, kto výborne prezentuje, vie argumentovať, je zapálený a iniciatívny, lebo iniciatíve nazaj dáme priestor.

Vašou úlohou bude:
- vypracúvanie obchodných a marketingových plánov pre pridelené produkty a značky vrátane cenovej stratégie, predajných plánov a realizačnej stratégie (marža, objem, predaj, celá analytika okolo)

- vytváranie a návrh marketingovej stratégie pre danú značku alebo produkt
- presadzovať svoje technické riešenia a produkty už vo fáze prípravy projektovej dokumentácie na strane realizátora (investor, developer), distribútora, minoritne aj proejktanta-architekta

- dohliadať na výskum trhu a analýzu, propagáciu, styk s verejnosťou a reklamu spojenú s pridelenými značkami a produktmi. Hodnotiť ich úspešnosť oproti plánu a zodpovedá za dodržanie rozpočtu a objem zisku.

- podieľať sa na školení o zavádzaní značiek a produktov

- propagovať predaj a vytvárať dobré povedomie o produktoch a službách spoločnosti prostredníctvom výstav, propagačných akcií, prezentácií a prednášok.

kvartálne odmeny, Škoda Octavia aj na súkormné účely a všetky obvyklé korporátne benefity :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

High tech líder v segmente

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra, Stavebná fakulta

Počet rokov praxe

5

Pozícia si vyžaduje výborné komunikačné, organizačné, prezentačné schopnosti, veľkú mieru flexibility a vynikajúce prezentačné zručnosti.

Ideálne sú tiež znalosti v oblasti stavebných materiálov a stavebných riešení.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Litváková
Tel.: +421902919519
E-mail: poslať životopis
ID: 4804036  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac