Senior IT Špecialista

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme všestranného, komunikačne zručného senior system admina, ktorý dokáže zabezpečovať bezporuchový informačný systém v stredne veľkej výrobnej prevádzke, spravovať definované siete, servery a podporovať používateľov.
Prostredia su dva, autonómne, navzájom neprepojené:
- back office - 70 users na office sieti (O365, SAP, štandard network) + periférne zariadenia
- výroba s vlastnou industrial sieťou - komunikácia s vendorom, support centrom (outsourcované).
Komunikácia s vendorom a supportm je v angličtine.

HLAVNÉ ZODPOVEDNOSTI:
- zabezpečovanie optimálneho chodu informačného systému
- správa Active Directory predovšetkým z pohľadu zálohovania a udržovania DRP
- správa aktívnych prvkov štruktúrovanej kabeláže (DMZ switches, Routers).
- správa systémov a siete Windows domén – správa účtov, DNS, DHCP
- správa a dohľad nad internou certifikačnou autoritou
- správa externých domén a certifikátov
- obnova dát zo záložných médií.
- správa Sharepoint portál v O365
- administrácia LAN / WAN – konfigurácia SWITCH
- zabezpečeniu bezpečnosti IT a ochrany dát
- správa PC a notebookov - zabezpečovať funkčnosť PC a notebookov po hardwarovej i softwarovej stránke a prístupu na sieť, inštalácie nových programov, podpora používateľov.
- zodpovednosť za nákup IT a telekomunikačných prístrojov.

TECHNOLÓGIE:
MS WINDOWS SERVER + SQL + EXCHANGE + DNS
VMware
Netbackup, Veema - LAN based backup technology
VPN
M365
FW
CISCO pripadne ARUBA
Linux

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Popredný výrobca stavebných materiálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3792274  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac