Hľadáme čašníka/čašníčku s úsmevom :)

jemslovenske s. r. o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpohyblivé zložky, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu tímu v Beňovský bistro v Poprade

Hľadáme nového člena nášho úžasného tímu. Ak máš rád/a ľudí, a tvojím denným poslaním je rozdávať úsmevy, máme pre teba skvelú príležitosť!

Náplň práce

Ako čašník/čašníčka v našom bistre, tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečiť, aby si naši hostia odniesli zážitky plné chutí, pohody a spokojnosti. Tvoj deň bude plný interakcie s ľuďmi, a preto hľadáme niekoho, kto má nielen skúsenosti alebo záujem o gastro svet, ale kto má predovšetkým srdce na správnom mieste a úsmev na tvári.

Medzi tvoje úlohy bude patriť:

  • Privítanie hostí s úsmevom a poskytnutie informácií o dennom menu a špeciálnych ponukách.
  • Odporúčanie jedál a nápojov hosťom na základe ich preferencií a špeciálnych požiadaviek.
  • Prijímanie objednávok a zabezpečenie, aby boli všetky požiadavky presne splnené.
  • Spolupráca s kuchynským personálom na hladkom priebehu servírovania.
  • Udržiavanie čistoty a poriadku vo svojej pracovnej zóne.
  • Zabezpečenie, aby sa všetci hostia cítili vítaní a oceňovaní.
  • Príprava a účtovanie účtov, prijímanie platieb a zabezpečenie spokojnosti zákazníkov pred odchodom.
  • Poskytovanie spätnej väzby tímu a manažmentu o možnostiach zlepšenia služieb.

Čo od teba očakávame:

  • Pozitívny prístup a schopnosť pracovať ako súčasť tímu.
  • Základné znalosti o obsluhe a príprave jedál a nápojov,  ochota sa učiť nové veci.
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti a schopnosť budovať dobrý vzťah s hosťami a kolegami.
  • Flexibilita v pracovných hodinách, vrátane večerov a víkendov.
  • Schopnosť rýchlo a efektívne reagovať v náročných situáciách.

Čo ponúkame?

  • Priateľské pracovné prostredie, kde sa každý cíti ako doma.
  • Flexibilnú pracovnú dobu, lebo vieme, že život nie je len o práci.
  • Konkurenčné finančné ohodnotenie a tipy, ktoré ťa potešia.
  • Možnosť rastu a rozvoja - u nás nie si len čašník/čašníčka, si časťou rodiny.
  • Skvelé jedlo (a ver nám, chceš to skúsiť).

Chceme sa poďakovať každému, kto si nájde čas a záujem poslať nám svoju prihlášku Vážime si váš záujem o prácu s nami a sľubujeme, že každú prihlášku prečítame s pozornosťou a rešpektom.

Vzhľadom na očakávaný veľký počet reakcií prosíme o pochopenie, že budeme kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu a budú pozvaní na osobný pohovor. Ak od nás v nasledujúcich týždňoch neobdržíte odpoveď, znamená to, že sme sa rozhodli pokračovať s inými kandidátmi. Toto rozhodnutie neodzrkadľuje vašu kvalitu alebo schopnosti, ale skôr špecifické potreby a situáciu v našej reštaurácii v tomto čase.

Máme však veľký záujem o udržiavanie kontaktov s talentovanými profesionálmi a vašu prihlášku si ponecháme pre budúce príležitosti, ak by sa niečo otvorilo a vyhovovalo vašim schopnostiam a záujmom.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov vo vašej profesijnej kariére. Nech vás cesta za prácou vedie k pozitívnym zážitkom a novým príležitostiam.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastro

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?

  • Nemusíš mať roky skúseností, ale musíš mať srdce na správnom mieste.
  • Človeka, ktorý vie, že servírovanie a obsluha nie je len o podávaní jedla, ale o skutočnom spojení s ľuďmi.
  • Tímového hráča, ktorý vie, že spoločne vieme dosiahnuť viac.

Sme prvé remeselné potraviny v Poprade a nachádzame sa v srdci mesta Poprad, na námestí v Spišskej Sobote. Beňovský bistro & market spája v sebe jedinečný koncept bistra a potravín.
Beňovský bistro & market je miestom, kde sa stretávajú chuťové dobrodružstvá a príjemná atmosféra. Naše bistro je navrhnuté s láskou k jedlu s príjemným posedením a v našom markete nájdete kvalitnú ponuku remeselných potravín.
Pridajte sa k nám na jedinečnú cestu chuťových zážitkov a príjemných chvíľ v dobrej spoločnosti.
Tešíme sa na vašu návštevu v historickej časti mesta Poprad, v Spišskej Sobote, ktorá pridáva na špeciálnej atmosfére.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petra Šavelová
Tel.: +421908995747
E-mail: poslať životopis
ID: 4796304  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac