Pomocná kuchárka

Jellyfish s. r. o.

Miesto práce
Malý Trh 4121/2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú kolegyňu, ktorá sa vie obracať v kuchyni a rada upratuje.

- Práca 4x do týždňa, pondelok až štvrtok, časom bude možný aj piatok.
- Pohyblivá pracovná doba, predbežne 8:00 - 16:00.
Je možné začínať aj skôr. Končíte vtedy, keď máte všetko hotové.
- Práca na Dohodu o vykonaní práce.
- Nástup ihneď.

Náplň práce:
- výpomoc pri varení
- pomoc pri výdaji jedla hosťom
- umývanie riadu a udržiavanie poriadku v kuchyni

Životopis s Vašou aktuálnou fotografiou nám, prosím, zašlite na [email protected]. Prívítame, ak nám napíšete aj niečo viac o sebe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Požiadavky na uchádzača:
- Vzdelanie v gastro nie je podmienkou, mali by ste však mať už niečo v živote odvarené (napríklad ste kedysi varili v školskej jedálni a podobne).
- Hľadáme pedantného človeka, ktorý má rád čistotu a kuchynské práce.
- Viete čistiť a krájať zeleninu.
- Nefajčiarka.
- Platný preukaz na prácu s potravinami.
- V robote sa naplno venujete práci a robí Vám to radosť.
- Nevadí Vám celý deň stáť na nohách a dvíhať ťažšie veci (hrnce).
- Ste dochvíľna.
- Uprednostníme záujemcu s bydliskom v blízkosti našej prevádzky, ktorý nebude odkázaný na MHD, ráno treba chodiť presne.
- Ak Vás baví pečenie koláčov, máte skúsenosti s prácou s registračnou pokladňou, radi chodíte na trh, radi vyhľadávate, skúšate a nakupujete potraviny, privítame to a budete sa môcť realizovať.

Varím SVETOVÉ polievky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3209116  Dátum zverejnenia: 8.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou