Špecialista pre slovenské cenné papiere

RM - S Market o.c.p., a.s.

Miesto práce
Nám. SNP 14, 811 06 Bratislava
Termín nástupu
asap alebo od 1.septembra
1 000 EUR/mesiacNástupný plat 1000€/mesačne + pohyblivá zložka mzdy + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pracovnú pozíciu Špecialista pre slovenské cenné papiere.
Hlavnou náplňou práce bude:
-front office - vybavovanie a komunikácia s klientmi našej spoločnosti navštevujúcimi obchodné miesto, spracovanie ich požiadaviek na služby (príprava zmluvnej dokumentácie na prevody cenných papierov, predaj cenných papierov, aktualizácia kontaktných údajov a pod.);
-spracovanie došlej pošty od klientov;
-poskytovanie informácií o záležitostiach súvisiacich s produktmi spoločnosti klientom spoločnosti;
-vykonávanie operácií s cennými papiermi na základe pokynov od klientov;
-riadenie, zadávanie a kontrola všetkých činností vrámci projektov spoločnosti, spolupráca pri vyhľadávaní nových potenciálnych klientov spoločnosti;
- poskytovanie potrebnej súčinnosti iným oddeleniam spoločnosti, úzka spolupráca najmä s burzovým maklérom;
- správa registratúry a archivácia dokumentov;
- zabezpečenie služieb na pracovisku CDCP a NCDCP;

Práca v mladom kolektíve, príjemné pracovné prostredie - kancelária v Starom meste, firemné teambuildingy, zamestnanecké súťaže, školenia.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám pošlite Váš aktuálny životopis spolu s fotografiou mailom na: [email protected]
Odpovieme vybraným uchádzačom.
Informácie ako spracovávame osobné údaje: https://www.jellyfishocp.sk/ochrana-osobnych-udajov/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

základy ekonómie, orientácia na kapitálovom trhu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií alebo v bankovníctve vítaná.

-základná orientácia na kapitálovom trhu;
-samostatnosť;
-dôslednosť a precíznosť;
-time management;
-komunikatívnosť a príjemné vystupovanie;
-schopnosť učiť sa nové veci;

Najstarší obchodník s cennými papiermi na Slovensku.
Poskytovanie kvalitných investičných služieb pre všetky typy klientov pod dohľadom skúsených odborníkov.
www.rmsmarket.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3949025  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac