Bankový poradca pobočky Raiffeisen banky

Jellou, s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predstavovať bankové produkty klientom
• Poskytovať poradenstvo a pomáhať klientom využívať ich bankové produkty efektívnejšie
• Aktívne vyhľadávať nových klientov a oslovovať potenciálnych klientov
• Budovať a rozvíjať dlhodobé vzťahy s klientmi, rozširovať portfólio ich služieb
• Príjemným vystupovaním a aktívnym prístupom zvyšovať spokojnosť našich klientov

V Raiffeisen banke vás čaká:
· príjemné pracovné prostredie a milý tím spolupracovníkov
· možnosť sebarealizácie a osobného rastu
· kvalitný systém vzdelávania a školení motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis na nižšieuvedenú emailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo

Vodičský preukaz

B

veľmi dobré komunikačné schopnosti

www.raiffeisen.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Sasnkova 1
901 01 Malacky
ID: 2368523   Dátum zverejnenia: 6.10.2017