Projektový/finančný manažér/ka

JEDEN RODIČ, n.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia súvisí s implementáciou projektu KOMPOD - Komplexná podpora jednorodičovských rodín na trhu práce, ktorý je realizovaný v rámci Operačného programu ľudské zdroje. Projektový/finančný manažér tak:

✅zodpovedá za implementáciu projektu v súlade so schválenou žiadosťou o NFP, resp. zmluvou o NFP, s platným systémom finančného riadenia, platnými právnymi predpismi SR a EK, usmerneniami a pokynmi RO súvisiacimi s čerpaním fondov EÚ,
✅zodpovedá za implementáciu projektu v súlade so schváleným harmonogramom realizácie aktivít projektu,
✅zodpovedá za napĺňanie merateľných ukazovateľov projektu,
✅zodpovedá, resp. koordinuje všetky činnosti súvisiace s implementáciou projektu – monitorovanie projektu, publicitu projektu a pod.,
✅zodpovedá za komunikáciu s donormi,
✅vykonáva priebežné sledovanie pokroku projektu,
✅zodpovedá za správne evidovanie výsledkov projektu a vypracovanie monitorovacích správ, doplňujúcich monitorovacích údajov a informácií v rámci riadenia projektu,
✅zodpovedá za správne finančné riadenie projektu v súlade so schválenou žiadosťou o NFP, resp. zmluvou o NFP,
✅zodpovedá za čerpanie rozpočtu v súlade s pokrokom v implementácii projektu a dosahovanými ukazovateľmi,
✅zodpovedá za komunikáciu s donorom v oblasti finančných vzťahov vyplývajúcich zo zmluvy o NFP,
✅zodpovedá za vypracovávanie priebežných finančných správ a záverečnej finančnej správy.

Flexibilná pracovná pozícia z pohodlia domova/regiónu.
Plný pracovný úväzok.
Dynamická, tvorivá a aktívna práca.
Rozmanitosť poskytovania služieb, kolegov v tíme organizácie.
Adekvátna mzda výkonu práce.
Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu.
Možnosť podieľať sa na rozvoji pomoci pre jednorodičovské domácnosti na Slovensku.

Výberový proces má viac kôl. V prípade, že niektorom z nich vyberieme vhodného kolegu či kolegyňu, vyhradzujeme si právo výberové konanie ukončiť.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Freelo - Základy
Projektový manažment - Pokročilý
ITMS centrálny informačný systém - Mierne pokročilý
Účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Pokiaľ máte prax, tak viete - práca na projekte v rámci operačných programov má svoje špecifiká. Chce to teda:

Máte projektové myslenie?
Máte poriadok v systéme svojej práce?
Milujete detaily a prácu s papiermi?
Máte sebadisciplínu?

Ak ste zodpovedali 4x áno, tešíme sa na spoločný rozhovor

Prvá a jediná nezisková organizácia, ktorá poskytuje komplexnú odbornú a humanitárnu pomoc pre osamelých rodičov a ich deti z jednorodičovských rodín.
Tvoríme systémové zmeny v práci s neúplnými rodinami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4366084  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac