Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Autoelektrikár / Automechanik

JDT Autoelektroservis

Miesto práce
Nižný koniec 137, Bobrov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2023 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V JDT autoelektroservis rozširujeme servisný tím, aby sme v spolupráci s ďalšími kolegami mohli budovať jedinečný autoelektoroservis v okrese Námestovo. Aktuálne hľadáme Automechanik-diagnostik, s nadšením pre opravu a servis elektroniky osobných a úžitkových vozidiel.
Ak máte aspoň 2 roky skúsenosti s prevenčným servisom a opravou vozidiel a láka Vás pracovať v stabilnej, zdravo a zodpovedne podnikajúcej obchodnej spoločnosti využite túto jedinečnú príležitosť
stať sa jej súčasťou a rásť spoločne s nami.
U nás by ste :
- opravovali osobné, úžitkové motorové vozidlá v súlade s technologickými postupmi
- stanovovali optimálny spôsob opravy
- kontrolovali technický stav vozidiel
- zisťovali závady pomocou diagnostiky
- pravidelné servisné úrdžby a bežný servis vozidiel

- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie ( skúsených mechanikov zaplatíme, nováčikov zaučíme )
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- pravidelné vzdelávanie a školenia
- práca na jednu zmenu
- pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, následné predĺženie na dobu neurčitú
- nástupný plat 1000-1200€ (závisí od skúseností uchádzača)
- príspevok na stravu

Životopis s prehľadom doterajšej praxe zasielajte elektronickou poštou na adresu [email protected]
Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Autoelektrikár - mechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Diagnostik - mechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca a zručnosť s automobilovou diagnostikou
- návyky na opravu podľa dielenských príručiek a postupov prvovýrobcov vozidiel
- vedomosť čítania elektrických schém zapojenia
- vedomosť merania elektrických veličín
- výborné komunikačné zručnosti,
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť a samostatnosť
- návyk a cit pre poriadok, čistotu na pracovisku

Sme firma zaoberajúca sa opravou autoelektroniky vozidiel s 11 ročnou skúsenosťou. Poskytujeme profesionálnu diagnostiku vozidiel, zameranú na presnosť zistenia vadného komponentu spôsobujúceho závadu vozidla. Takto zákazika šetríme od nezmyselnej výmeny zbytočných dielov. Pracujeme s najnovšími pracovnými a technickými postupmi prvovýrobcov vozidiel.
ID: 4496242  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac