Programátor

JDSoft s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame developera pre zaujimavy zahranicny projekt.
Poziadavky su nasledovne:
min. 3-rocna skusenost s programovanim v C# .NET
skusenosti s pouzivanim Web Service-ov (REST/SOAP)
skusenosti s Azure Service Fabric
skusenosti s niektorym z repository systemov (Git, SVN,...)
skusenosti s (continuous integration) nastrojom Jenkins
aktivna znalosť anglického jazyka
V pripade zaujmu, zaslite Vas zivotopis na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Zaoberame sa vyvojom front-to-back riešení cloudových riešení pre finančné trhy. Nas softvér zlepšuje spoľahlivosť, prispôsobivosť a škálovateľnosť naprieč rôznymi smermi vrátane kapitálových trhov, riadenia investícií, centrálneho bankovníctva, zúčtovania, likvidity a platobných transakcií. Využívame inovatívne cloudové mikroslužby na zníženie obchodných nákladov a zlepšenie času na zhodnotenie.
ID: 4001513  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac