Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

CNC Sústružník

JDK-tech s.r.o.

Miesto práce
Hollého 201/48, Rajec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
6 EUR/hod.Plat začína od 6€/hod. - závisí od schopností kandidáta, dohoda možná + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí na pozíciu CNC sústružník.
Schopnosť samostatne programovať v riadiacom systéme FANUC.
Samostatný a precízny spôsob práce a schopnosť pracovať podľa výkresov.
Monitorovanie výrobného procesu.
Kontrola kvality prebiehajúcej výroby pomocou meradiel.
Práca na 2 smeny - ranná/poobedná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Prax na pozícii/v oblasti

3

Sme strojárska spoločnosť v oblasti CNC kooperačnej a zákazkovej výroby. Naším hlavným smerom je výroba presných súčiastok podľa výkresovej dokumentácie alebo podľa vzorky. Viac info + strojový park nájdete na stránke www.jdktech.sk
ID: 4106445  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.