Učiteľ/lektor anglického jazyka

Jazykové centrum BrainyJAM Trenčín

Miesto práce
Bratislavská 481/31, Trenčín-Záblatie
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.02.2020
250 - 800 EUR/mesiac, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín za mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme učiteľa/lektora na výučbu anglického jazyka priamo v našom Jazykovom centre BrainyJAM v Trenčíne od februára 2020. Jedná sa o kurzy anglického jazyka pre dospelých a jeden kurz pre deti na ZŠ (vždy max. 5 ľudí v skupinke). Výučba v utorky a štvrtky popoludní. V prípade záujmu uchádzačom radi poskytneme aj možnosť doplnkovej výučby v ranných/doobedných hodinách podľa dohody. Práca je ideálna pre učiteľov/lektorov/študentov cudzích jazykov alebo absolventov s pedagogickým vzdelaním priamo z Trenčína. Živnosť je výhodou.

Flexibilný pracovný čas, zaujímavé finančné ohodnotenie, nové učebne s moderným vybavením, pomôcky a zaškolenie do našej BRAINY metódy zdarma, príležitosť realizovať svoje nápady a štýl výučby, možnosť výučby v našom BRAINY centre v Krásne nad Kysucou

Vybraných uchádzačov budeme obratom kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogické, výučba cudzích jazykov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, samostatnosť, kultivovaný slovný prejav, príjemné vystupovanie, kreativita, hravosť, pozitívny vzťah k práci s deťmi i dospelými, príslušné vzdelanie v danom odbore, predošlé skúsenosti s výučbou detí i dospelých

Jazykové centrum BrainyJAM Trenčín je licencovaným partnerom BRAINY SK s.r.o., spoločnosti, ktorá ako prvá na Slovensku prišla s revolučnou výučbou jazykov založenej na skúmaní ľudskej mysle. Vďaka našej BRAINY metóde, vlastným BRAINYM slovníkom a špeciálnym jazykovým nahrávkam sa naši študenti učia cudzí jazyk minimálne 3-krát efektívnejšie v porovnaní s klasickými formami výučby. Hoci naša materská spoločnosť pôsobí na Slovensku už od roku 1992, pred pár rokmi sa rozhodla otvoriť licencované pobočky, tzv. "BrainyJAM-y" v mestách ako je Trnava , Čadca, Topoľčany. Od roku 2018 poskytujeme jazykovú výučbu aj v Trenčíne. Ponúkame jazykové kurzy pre súkromné osoby - od detičiek po dospelých ako aj firmy. Máme vlastné know-how, dlhoročne overené postupy pri výučbe jazykov, lektorom poskytujeme naše materiály a výučba prebieha v moderných učebniach s detským kútikom. Viac o našej jazykovej škole na www.jazykovaskolatrencin.sk.
ID: 3456002  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 250 - 800 EUR/mesiac, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín za mesiac